Ruumide rent

  Korporatsioon Filiae Patriae üürib erinevate ürituste (seminaride, konverentside, koolituste, pidulike tähtpäevade) korraldamiseks oma ruume. Seminariruumina on võimalik kasutada meie suurt saali, mis mahutab 70 kuni 100 inimest. Samuti saab kasutada kööki ja söögituba, mis on sisutatud 1930. aastate rahvuslikus stiilis mööbliga. Hinna sisse kuulub saali (95 m²), söögitoa (30 m²), köögi, toolide (70 tooli) ja laudade (1 suur laud, 6 kokkupandavat lauda, vajadusel lisalauad) kasutamine. Kohapeal on võimalik kasutada muusikakeskust ja soovi korral ka dataprojektorit. Kõigis ruumides on traadita internetiühenduse WiFi leviala.  Suvisel ajal on võimalik oma üritusi läbi viia ka meie aias ja terrassil, kus leidub tegevust ka lastele.   Hinnad on järgmised: 1. Saal (seminariruum) koos söögitoaga - 35 €/h 2. Dataprojektori kasutamine - tasuta 3. Muusikakeskus - tasuta 4. Lauanõude rent - hind kokkuleppel   Ruume on võimalik rentida kuni kella 00.00ni. Kontaktisik: ksv! Lembe Kullamaa +372 5334 1139 majaema(at)cfp.ee SöögitubaSaalSaal ja söögituba Vaade aiast terrassileKöök Best uk web site hosting quality providers best site web hosting companies top

 

Korporatsioon Filiae Patriae üürib erinevate ürituste (seminaride, konverentside, koolituste, pidulike tähtpäevade) korraldamiseks oma ruume. Seminariruumina on võimalik kasutada meie suurt saali, mis mahutab 70 kuni 100 inimest.

Samuti saab kasutada kööki ja söögituba, mis on sisutatud 1930. aastate rahvuslikus stiilis mööbliga.

Hinna sisse kuulub saali (95 m²), söögitoa (30 m²), köögi, toolide (70 tooli) ja laudade (1 suur laud, 6 kokkupandavat lauda, vajadusel lisalauad) kasutamine. Kohapeal on võimalik kasutada muusikakeskust ja soovi korral ka dataprojektorit. Kõigis ruumides on traadita internetiühenduse WiFi leviala. 

Suvisel ajal on võimalik oma üritusi läbi viia ka meie aias ja terrassil, kus leidub tegevust ka lastele.

 

Hinnad on järgmised:
1. Saal (seminariruum) koos söögitoaga - 35 €/h
2. Dataprojektori kasutamine - tasuta
3. Muusikakeskus - tasuta
4. Lauanõude rent - hind kokkuleppel

 

Ruume on võimalik rentida kuni kella 00.00ni.

Kontaktisik:


ksv! Lembe Kullamaa
+372 5334 1139

majaema(at)cfp.ee

Ruumide rent
Söögituba
Ruumide rent
Saal
Ruumide rent
Saal ja söögituba
Ruumide rent
Vaade aiast terrassile
Ruumide rent
Köök
Korp! Filiae Patriae
Struve 4, Tartu 51003
tel (+372) 568 644 15
e-post: info[at]cfp.ee
Copyright © 2018
Ruumide rent
Ruumide rent Ruumide rent
for website hosting in the UK you may want to look articles at best UK web hosting on this site araweb.co.uk articles page they present some UK web site hosting providers, which offer best topping quality web hosting. easy to use best web hosting companies website solutions provided by best web hosting website companies with reasonable time websites design, soodsate kodulehtede tegemine siin originaalse kujundusega kodulehekülje tegemine aga ka korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine vaata siin pakub kodulehe tegemise alast nõu.

HEA TEADA                         

Uusi liikmeid võtame vastu iga semestri alguses. Korporatsiooni Filiae Patriae liikmeks võivad saada Eesti Vabariigi kõrgkoolis õppivad eesti soost naised.

Külalisõhtuid on kolm ning need toimuvad enamasti semestri teisel ja kolmandal nädalal.

 

TEGEVUS

Uudised

Igapäevane tegevus

Noorliikmeaeg

Konverentsid ja kogumikud

Sõprusorganisatsioonid

LIIKMED

Tegevkonvent

Vilistlaskogu

Väliskoondised

Maailmakaart

Liikmeks astumine