NOORLIIKMEAEG

Igakevadise volbrirongkäigu ajal asetab üks noorliige Suudlevate Tudengite kuju neiule pähe valge-puna-rohelise pärja.   Korporatsioonis kehtib akadeemiline vanus, mida arvestatakse organisatsiooniga liitumise aja järgi. Noorliikmed on seega n-ö uuemad liikmed.   Noorliikmeaeg võib kesta maksimaalselt neli semestrit ning see on aeg organisatsiooni ellu sisseelamiseks.   Ühe akadeemilise pere kolm järjestikust põlvkondaCoetus 2010-II noortevanemaga   Korporatsiooniga liitudes leiab noorliige endale mitmekordse pere - ühel semestril vastu võetud liikmed moodustavad coetuse ning lisaks sellele valib iga noorliige endale vanemate liikmete seast akadeemilise ema, kes on talle omamoodi mentoriks ning abiks korporatsiooniellu sisse elamisel.   Peale igapäevase tegevuse on noorliikmetel võimalus proovida ka rebaslendu, mille eesmärgiks on coetuse ühendamine ja oma kavaluse ning vapruse proovilepanek.   Korporatsiooniga liitumise kohta loe täpsemalt kontakti alt.Coetus 2009-II rebaslennu ajal Best uk web site hosting quality providers best site web hosting companies top

NOORLIIKMEAEG

NOORLIIKMEAEG
Igakevadise volbrirongkäigu ajal asetab üks noorliige Suudlevate Tudengite kuju neiule pähe valge-puna-rohelise pärja.

 

Korporatsioonis kehtib akadeemiline vanus, mida arvestatakse organisatsiooniga liitumise aja järgi. Noorliikmed on seega n-ö uuemad liikmed.

 

Noorliikmeaeg võib kesta maksimaalselt neli semestrit ning see on aeg organisatsiooni ellu sisseelamiseks.

 

NOORLIIKMEAEG
Ühe akadeemilise pere kolm järjestikust põlvkonda
NOORLIIKMEAEG
Coetus 2010-II noortevanemaga

 

Korporatsiooniga liitudes leiab noorliige endale mitmekordse pere - ühel semestril vastu võetud liikmed moodustavad coetuse ning lisaks sellele valib iga noorliige endale vanemate liikmete seast akadeemilise ema, kes on talle omamoodi mentoriks ning abiks korporatsiooniellu sisse elamisel.

 

Peale igapäevase tegevuse on noorliikmetel võimalus proovida ka rebaslendu, mille eesmärgiks on coetuse ühendamine ja oma kavaluse ning vapruse proovilepanek.

 

Korporatsiooniga liitumise kohta loe täpsemalt kontakti alt.

NOORLIIKMEAEG
Coetus 2009-II rebaslennu ajal
Korp! Filiae Patriae
Struve 4, Tartu 51003
tel (+372) 568 644 15
e-post: info[at]cfp.ee
Copyright © 2018
NOORLIIKMEAEG
NOORLIIKMEAEG NOORLIIKMEAEG
for website hosting in the UK you may want to look articles at best UK web hosting on this site araweb.co.uk articles page they present some UK web site hosting providers, which offer best topping quality web hosting. easy to use best web hosting companies website solutions provided by best web hosting website companies with reasonable time websites design, soodsate kodulehtede tegemine siin originaalse kujundusega kodulehekülje tegemine aga ka korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine vaata siin pakub kodulehe tegemise alast nõu.

HEA TEADA                         

Uusi liikmeid võtame vastu iga semestri alguses. Korporatsiooni Filiae Patriae liikmeks võivad saada Eesti Vabariigi kõrgkoolis õppivad eesti soost naised.

Külalisõhtuid on kolm ning need toimuvad enamasti semestri teisel ja kolmandal nädalal.

 

TEGEVUS

Uudised

Igapäevane tegevus

Noorliikmeaeg

Konverentsid ja kogumikud

Sõprusorganisatsioonid

LIIKMED

Tegevkonvent

Vilistlaskogu

Väliskoondised

Maailmakaart

Liikmeks astumine