KONVENT

C!FP konvendihoone 2012 aasta varakevadel. Struve tänava maja suvel 2012  Konvent on meie teine kodu - koht, kus toimub aktiivne tegutsemine. Konvent tähistab nii ruume kui ka inimesi selle sees. Praegu asume Tartu Ülikooli raamatukogu vastas oma armsas rohelises majas aadressil Struve 4. Maja kinkis meile Kalifornia koondise vilistlane vil! Aleksandra Piibe 2000. aasta aprillis. Sisekujunduse autor on vil! Merike Kaunissaare. Maja sai renoveeritud 2000-2001 aastatel.   korp! Filiae Patriae maja pärast sarikapiduStruve tänav 4 enne renoveerimist  C!FP viimane sõjaeelne konvendikorter asus aadressil Gildi 1, kuhu kolisime sisse 1.aprillil 1927. aastal.  See seitsmetoaline korter asus endises Tartu Postimehe majas, praeguses ärimajas. Korteri keskseks kohaks oli saal, mille seina ehtisid siidilipud ja värvikilp. Aknaid kaunistasid spetsiaalselt kangastelgedel kootud kardinad meie värvidega. Saalis asus ka suur tiibklaver. Lugemistoas oli suur raamatukogu ja massiivne tammepuust mööbel. Kaminatoas oli konvendiliikmete vanemate poolt kingitud mööbel. Söögituba aga ehtis meie praeguse söögitoa mööbel, mis on üks väheseid terviklikult säilinud rahvusliku ornamendiga mööblikomplekte.   Pärast Eestis tegevuse taastamist 1989. aastal on konvendikorterid asunud Pargi ja Riia tänaval. Foto: E.Mikker 2010 Best uk web site hosting quality providers best site web hosting companies top

KONVENT

KONVENT
C!FP konvendihoone 2012 aasta varakevadel.
KONVENT
Struve tänava maja suvel 2012

 

Konvent on meie teine kodu - koht, kus toimub aktiivne tegutsemine. Konvent tähistab nii ruume kui ka inimesi selle sees. Praegu asume Tartu Ülikooli raamatukogu vastas oma armsas rohelises majas aadressil Struve 4.


Maja kinkis meile Kalifornia koondise vilistlane vil! Aleksandra Piibe 2000. aasta aprillis. Sisekujunduse autor on vil! Merike Kaunissaare. Maja sai renoveeritud 2000-2001 aastatel.

 

KONVENT
korp! Filiae Patriae maja pärast sarikapidu
KONVENT
Struve tänav 4 enne renoveerimist

 

C!FP viimane sõjaeelne konvendikorter asus aadressil Gildi 1, kuhu kolisime sisse 1.aprillil 1927. aastal.  See seitsmetoaline korter asus endises Tartu Postimehe majas, praeguses ärimajas. Korteri keskseks kohaks oli saal, mille seina ehtisid siidilipud ja värvikilp. Aknaid kaunistasid spetsiaalselt kangastelgedel kootud kardinad meie värvidega. Saalis asus ka suur tiibklaver. Lugemistoas oli suur raamatukogu ja massiivne tammepuust mööbel. Kaminatoas oli konvendiliikmete vanemate poolt kingitud mööbel. Söögituba aga ehtis meie praeguse söögitoa mööbel, mis on üks väheseid terviklikult säilinud rahvusliku ornamendiga mööblikomplekte.

 

Pärast Eestis tegevuse taastamist 1989. aastal on konvendikorterid asunud Pargi ja Riia tänaval.

KONVENT
Foto: E.Mikker 2010
Korp! Filiae Patriae
Struve 4, Tartu 51003
tel (+372) 568 644 15
e-post: info[at]cfp.ee
Copyright © 2018
KONVENT
KONVENT KONVENT
for website hosting in the UK you may want to look articles at best UK web hosting on this site araweb.co.uk articles page they present some UK web site hosting providers, which offer best topping quality web hosting. easy to use best web hosting companies website solutions provided by best web hosting website companies with reasonable time websites design, soodsate kodulehtede tegemine siin originaalse kujundusega kodulehekülje tegemine aga ka korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine vaata siin pakub kodulehe tegemise alast nõu.

HEA TEADA                         

Uusi liikmeid võtame vastu iga semestri alguses. Korporatsiooni Filiae Patriae liikmeks võivad saada Eesti Vabariigi kõrgkoolis õppivad eesti soost naised.

Külalisõhtuid on kolm ning need toimuvad enamasti semestri teisel ja kolmandal nädalal.

 

TEGEVUS

Uudised

Igapäevane tegevus

Noorliikmeaeg

Konverentsid ja kogumikud

Sõprusorganisatsioonid

LIIKMED

Tegevkonvent

Vilistlaskogu

Väliskoondised

Maailmakaart

Liikmeks astumine