IGAPÄEVANE TEGEVUS

Volbriõhtul teel üle Toomemäe konventiAnsambel esinemas kevadkommersil  SISEÜRITUSED   Igal nädalal toimuvad koosolekud, rebaskolleegid ja laulu- ehk cantustunnid. Üheskoos tähistatakse mitmeid riiklikke, Tartu Ülikooliga või korporatsiooniga seonduvaid tähtpäevi (nt Eesti Vabariigi aastapäeva, jõule, volbrit, TÜ aastapäeva, C!FP aastapäeva ja tegevuse Eestis taastamise aastapäeva), käiakse teatris ja sportimas. 2003. aasta kevadest tegutseb ka laulukoor, millega on korduvalt käidud laulupidudel. Oktoobris ja aprillis leiab aset kommerss, mille raames toimub õestuspidu. Sügiskommerss on seotud organisatsiooni aastapäevaga. Tihedasse programmi lisanduvad mitmed vilistlaskogu organiseeritud ettekandeõhtud, näituse- ja muuseumikülastused. Vilistlaskogu korraldab ka korp! Filiae Patriae suvepäevi. Suvine Salongiõhtu 2012ÜS Raimla poolt korraldatud Dresiiniralli võit 2010    SUHTLEMINE TEISTE AKADEEMILISTE ORGANISATSIOONIDEGA   Teiste organisatsioonidega korraldatakse tihti ühisüritusi. Mõned neist on muutunud traditsioonilisteks, näiteks kevadised mälumänguturniirid Eesti Üliõpilaste Seltsiga, kevadine piknik ÜS Raimlaga ja kevade vastuvõtmine korp!-ga Ugala. Igal semestril toimuvad ka tantsukursused. Talipäevad ÜS Raimlaga 2011Esimene külaskäik Hämäläis-Osakuntasse aastal 1922    SUHTLEMINE SÕPRUSORGANISATSIOONIDEGA Sõprusorganisatsioonidega suhtlemise eesmärgiks on tutvuda erinevate maade ja üliõpilaskultuuridega. Kõikide sõprusorganisatsioonide esindajad on oodatud külalised meie konvendis ning käime ka ise aktiivselt neil iga-aastaselt külas. Vastastikku vahetatakse oma publikatsioone.   Abiks ToidupangaleLastehaigla patsientidel külas  ÜHISKONDLIK TEGEVUS   Ühiskondliku tegevuse vallas on korp! Filiae Patriae järjest aktiivsemaks muutunud. Eeskujuks on meie väliskoondised, kes on juba pikemat aega toetanud mitmeid Eesti lastekodusid, Tartu turvakodu ning teisi heategevuslikke ja rahvuslikke ettevõtmisi. Tartu konvent on kogunud Tartu turvakodule riideid ning käinud viimastel aastetel tihti viimas pühademeeleolu Tartu lastehaigla lastele. Lisaks on C!FP liikmed abistanud Tartu Naiste Varjupaika ja Nõmme emade ja laste varjupaika. Samuti oleme osa võtnud Tartu linna heakorratalgutest ja käinud abiks Toidupangale. Oleme korraldanud mitmeid konverentse ning nendega seoses välja andnud ka kogumikke. Best uk web site hosting quality providers best site web hosting companies top

IGAPÄEVANE TEGEVUS

IGAPÄEVANE TEGEVUS
Volbriõhtul teel üle Toomemäe konventi
IGAPÄEVANE TEGEVUS
Ansambel esinemas kevadkommersil

 

SISEÜRITUSED

 

Igal nädalal toimuvad koosolekud, rebaskolleegid ja laulu- ehk cantustunnid. Üheskoos tähistatakse mitmeid riiklikke, Tartu Ülikooliga või korporatsiooniga seonduvaid tähtpäevi (nt Eesti Vabariigi aastapäeva, jõule, volbrit, TÜ aastapäeva, C!FP aastapäeva ja tegevuse Eestis taastamise aastapäeva), käiakse teatris ja sportimas. 2003. aasta kevadest tegutseb ka laulukoor, millega on korduvalt käidud laulupidudel.

Oktoobris ja aprillis leiab aset kommerss, mille raames toimub õestuspidu. Sügiskommerss on seotud organisatsiooni aastapäevaga. Tihedasse programmi lisanduvad mitmed vilistlaskogu organiseeritud ettekandeõhtud, näituse- ja muuseumikülastused. Vilistlaskogu korraldab ka korp! Filiae Patriae suvepäevi.

IGAPÄEVANE TEGEVUS
Suvine Salongiõhtu 2012
IGAPÄEVANE TEGEVUS
ÜS Raimla poolt korraldatud Dresiiniralli võit 2010

 

 

SUHTLEMINE TEISTE AKADEEMILISTE ORGANISATSIOONIDEGA

 

Teiste organisatsioonidega korraldatakse tihti ühisüritusi. Mõned neist on muutunud traditsioonilisteks, näiteks kevadised mälumänguturniirid Eesti Üliõpilaste Seltsiga, kevadine piknik ÜS Raimlaga ja kevade vastuvõtmine korp!-ga Ugala. Igal semestril toimuvad ka tantsukursused.

IGAPÄEVANE TEGEVUS
Talipäevad ÜS Raimlaga 2011
IGAPÄEVANE TEGEVUS
Esimene külaskäik Hämäläis-Osakuntasse aastal 1922

 

 

SUHTLEMINE SÕPRUSORGANISATSIOONIDEGA

Sõprusorganisatsioonidega suhtlemise eesmärgiks on tutvuda erinevate maade ja üliõpilaskultuuridega. Kõikide sõprusorganisatsioonide esindajad on oodatud külalised meie konvendis ning käime ka ise aktiivselt neil iga-aastaselt külas. Vastastikku vahetatakse oma publikatsioone.

 

IGAPÄEVANE TEGEVUS
Abiks Toidupangale
IGAPÄEVANE TEGEVUS
Lastehaigla patsientidel külas

 

ÜHISKONDLIK TEGEVUS

 

Ühiskondliku tegevuse vallas on korp! Filiae Patriae järjest aktiivsemaks muutunud.
Eeskujuks on meie väliskoondised, kes on juba pikemat aega toetanud mitmeid Eesti lastekodusid, Tartu turvakodu ning teisi heategevuslikke ja rahvuslikke ettevõtmisi. Tartu konvent on kogunud Tartu turvakodule riideid ning käinud viimastel aastetel tihti viimas pühademeeleolu Tartu lastehaigla lastele. Lisaks on C!FP liikmed abistanud Tartu Naiste Varjupaika ja Nõmme emade ja laste varjupaika. Samuti oleme osa võtnud Tartu linna heakorratalgutest ja käinud abiks Toidupangale.

Oleme korraldanud mitmeid konverentse ning nendega seoses välja andnud ka kogumikke.

Korp! Filiae Patriae
Struve 4, Tartu 51003
tel (+372) 568 644 15
e-post: info[at]cfp.ee
Copyright © 2018
IGAPÄEVANE TEGEVUS
IGAPÄEVANE TEGEVUS IGAPÄEVANE TEGEVUS
for website hosting in the UK you may want to look articles at best UK web hosting on this site araweb.co.uk articles page they present some UK web site hosting providers, which offer best topping quality web hosting. easy to use best web hosting companies website solutions provided by best web hosting website companies with reasonable time websites design, soodsate kodulehtede tegemine siin originaalse kujundusega kodulehekülje tegemine aga ka korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine vaata siin pakub kodulehe tegemise alast nõu.

HEA TEADA                         

Uusi liikmeid võtame vastu iga semestri alguses. Korporatsiooni Filiae Patriae liikmeks võivad saada Eesti Vabariigi kõrgkoolis õppivad eesti soost naised.

Külalisõhtuid on kolm ning need toimuvad enamasti semestri teisel ja kolmandal nädalal.

 

TEGEVUS

Uudised

Igapäevane tegevus

Noorliikmeaeg

Konverentsid ja kogumikud

Sõprusorganisatsioonid

LIIKMED

Tegevkonvent

Vilistlaskogu

Väliskoondised

Maailmakaart

Liikmeks astumine